Prodej a pokládka  podlahových 
krytin a doplňků

Prodej podlahových krytin

Vinylové podlahy
Dřevěné podlahy
PVC
Koberce
Laminátové podlahy
Korkové podlahy

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy, které se dají použít ve všech prostorách, spojují nejnovější výrobní technologie, design a uživatelský komfort. Jejich povrh poskytuje několik benefitů - odolnost proti poškrábání, tlumí kročejový hluk, není náročný na údržbu a je vhodný pro podlahové vytápění. Vinylová podlaha se pokládá celoplošným lepením nebo volnou pokládkou (click systém nebo plovoucí na HDF desce).

Nabízíme vinylové podlahy od renomovaných značek:

Quick-Step, Objectfloor, Vepo, Thermofix, Moduleo, Floor Forever, Gerflor, Adore floors a další.

 

Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha se hodí do téměř jakéhokoliv interiéru, je velice příjemná a udržuje teplo. Vyrábí se ze tří vrstev masivního dřeva, z nichž každá je jinak široká. Na typu dřeviny pak závisí i tvrdost samotné podlahy, proto před koupí zohledněte také to, jak moc bude podlaha zatížena. Podlahy jsou dodávány již s povrchovou úpravou a můžete si vybírat z rozmanitých druhů dekorů.

Druhy podlah:

Dřevěné podlahy, masivní dřevěné podlahy, masivní bambusové podlahy.

Nabízíme dřevěné podlahy od značek:

Meister, Boen, FloorExperts, Esco a další.

 

PVC 

PVC podlahy zaujmou dlouhou životností, vysokou odolností a širokým výběrem dekorů a moderních vzorů. Dobře tlumí hluk, jsou nenáročné na údržbu, hygienické a voděodolné s širokou využitelností v domácnosti či v komerčních prostorách.

Nabízíme PVC podlahy od značek:

IVC, Gerflor, Fatra, Tarkett, Beaufloor a další.

 

Koberce

Koberce vnášejí do místnosti útulnost a příjemnou atmosféru, pomáhají Vám vyjádřit Váš osobní styl a navíc svou měkkostí hýčkají Vaše nohy. Na výběr máte z široké škály barev a druhů kobercových materiálů, z nichž každý se hodí pro jiný druh místnosti. Nabízíme koberce bytové, kusové, pro komerční účely, do kanceláří a luxusní koberce.

Nabízíme koberce od značek:

Balta, Modulys a další.

 

Laminátové podlahy

Laminátová podlaha je vrstvená podlaha z dřevovláknité HDF desky a z vrchní vrstvy laminátu s dekorativním potiskem, který chrání krycí vrstva. Podlaha se vyznačuje vysokou zatížitelností, stabilitou, snadnou údržbou i montáží.  Někdy jsou hrany lamel zkosené a vznikají tak V-spáry, které umocňují dojem skutečné prkenné podlahy ze dřeva.

Nabízíme laminátové podlahy od značek:

Quick-Step, Meister, Floor Experts, KronoSwiss, Egger a další.

 

Korkové podlahy

Korkové podlahy jsou designově velmi zajímavé, příjemné při chůzi a zároveň perfektně odolné proti poškození. Korek je známý výbornými izolačními a tlumícími schopnostmi. Je teplý, měkký, voděodolný a také antialergenní.

Nabízíme korkové podlahy od značek:

Wicanders a Premier Cork.

 

Navštivte nás v naší kamenné
prodejně v  Příbrami

Stále nevíte, jakou podlahu zvolit pro svůj domov? Navštivte naši prodejnu a my Vám rádi poradíme.

Doplňkový 
sortiment

U nás najdete vše, co potřebujete pro kompletní realizaci vaší podlahy. Nabízíme lišty pro všechny typy podlah, rohy a fólie.

Lišty

V našem sortimentu naleznete lišty přechodové (schodkové i ukončovací), lišty obvodové, plastové, kanálkové (pro vedení kabelů), masivní a kobercové.

Čistící program

Chcete prodloužit dobu životnosti povrchu nebo dodat podlaze znovu mladiství vzhled? Zajišťujeme čištění laminátu, dřevěných, korkových i olejovaných podlah a PVC. Také nabízíme čistící mopy a jiné příslušenství. 

Rohy, fólie, rozety

Nezapomínáme ani na potřebné komponenty ke všem druhům podlah. U nás lze nakoupit ukončovací profily (rohy, kouty, koncovky), podložky a fólie (Mirelon, MirelonPlus, Starlon, StarlonTop, Tuplex, PVC fólie, Tuplex), rozety (plastové, dřevěné, korkové), PVC sokly a akryláty.

Podlahová chemie

Použitím kvalitní podlahové chemie si pomůžete ke kvalitnímu podkladu. V nabídce máme samonivelační, penetrační a opravné hmoty, lepidla na podlahy a mnoho dalšího.

Tmely a montážní pěny

Hmoty a penetrace

Navštivte nás v naší kamenné
prodejně v  Příbrami 

V případě zájmu o podlahovou chemii navštivte naši prodejnu v Příbrami, 
nebo nás kontaktujte na uvedených spojeních.
Rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše dotazy.
Prodej a pokládka všech druhů podlah a parket. Našim cílem je profesionalita a spokojenost zákazníka, proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně vyhovět jeho požadavkům.
Otevírací doba
Po 8.00-12.00 13.00-17.00
Út 8.00-12.00 13.00-17.00
St 8.00-12.00 13.00-17.00
Čt 8.00-12.00 13.00-17.00
8.00-12.00 13.00-17.00
So 9.00-12.00
Kontakt
Centrum podlah
Budovatelů 138
261 01 Příbram 8 (Křižák)
725 124 554776 550 202centrumpodlah@seznam.cz
GDPR - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
© 2024 Centrum podlah - Příbram. Všechna práva vyhrazena
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram